#1 2011-05-21 17:56:24

 Ki-ko

Założyciel!

1323369
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 32
Punktów :   
WWW

Raw! 16.05.11

Na początku Cena wyszedł ze swoim pasem. Publiczność zaczęła szaleć.
Już miał się zabierać do przemowy, ale usłyszeliśmy chrząkanie. To Alex Riley!
"Cena, chcę tylko powiedzieć, że słyszałem to wiele razy, ale nie rozumiem, "Hustle Loyalty Respect"?
Myślisz, że pokonasz Miza w tę sobotę na Over The Limit? Zobacz to:
*Promo Miza pokazujące wycinki z walk, oczywiście tylko te, gdzie Miz leje Cenę*
Zamyślona mina Ceny.
Riley: Panie i Panowie: Powitajcie Największego mistrza w historii WWE: The Miz!
*Piosenka Miza, Miz wychodzi na rampę.
Miz podaje rękę Rileyowi, po czym zmierzają razem w stronę ringu.
Cole klaszcze...
Wchodzą na ring.
Riley: Od początku, byliście zainteresowani Mizem. *Hell Heat w tle*
Przed Wrestlemanią 27, przed jej Main Eventem, mówiliście, że Miz nie będzie miał szans, powinien odejść.
Mówiliście też, że *fragment którego nie umiem przetłumaczyć*
W tą niedzielę, na Over The limit, w meczu I Quit o pas WWE, ten człowiek zostanie mistrzem znów, ponieważ The Miz, nigdy, przenigdy nie wypowie słów "I Quit".
Cena: Alexie Riley, jesteś tak głupi jak tylko możesz. Jak już rozmawiamy o tym, czego Miz nie powie, to Miz nigdy nie powie słów: Przepraszam swoich fanów, za to, że wydaliście tyle na bilety, a ja przegrałem. Miz też nie powie tego, że *tekst, którego nie umiem przetłumaczyć*. Miz nie powie także tego: Jestem Miz i jestem fantastyczny. Miz jest teraz zawstydzony, ponieważ nie wygra I Quit matchu. *bezcenna mina Miza*
Cena: Miałeś dobry start w WWE. Szybko zdobyłeś WWE Championship. Było Ci mówione, żebyś respektował to. Jest powód, dlaczego wybrałem akurat I Quit. Tym powodem jest to, że uwielbiam *tu spojrzał w oczy Alexowi Rileyowi* widzieć w oczach twego mentora:*tu Mizowi* strach. Ten sam strach, który widzę teraz. Brałem udział w takich matchach, i utrzymuję dystans. Teraz patrzę Ci w oczy, i widzę strach. Pewnie się teraz siebie pytasz: "Czemu ja  to przyjąłem?". Marzysz o tym, tylko marzysz, bym na Over The limit powiedział: I Quit, przed tym jak się zmęczysz. Dostrzegam w twoich oczach, że jesteś bardzo, bardzo przestraszony, bo na Over The Limit, ty zamiast powiedzieć: "Jestem Miz i jestem niesamowity!", powiesz: "Jestem Miz i Odchodzę (I quit)!"
TURUTU! TURUTU!
Cole: Dostałem wiadomość od Generalnego Menagera Raw! Cytuję:
"Miz, ty przyjąłeś stypulację walki na Over The Limit. Nie może być tam Alexa Rileya, ale dziś, to ty wybierasz przeciwnika i stypulację walki: Johnowi Cenie!"
Miz: Nie wiem jeszcze kto będzie Twoim przeciwnikiem i w jakiej stypulacji to będzie walka, ale wiem jedno i się tym podzielę. To będzie: NIESAMOWITE!
*I came to play! Miz z Alexem Rileyem wychodzą śmiejąc się.*



Zaczyna się walka CM Punk vs. Kofi Kingston!
#Rozpoczyna się od headlocku CM Punka, ale Kofi odbija go od lin... Shoulder block od CM Punka!
#CM Punk się rozbiega, odbijając się od lin, Kofi nad nim przeskakuje, po czym Cm Punk po dropkicku wylatuje poza #ringiem
*********************************************Przeniesienie na końcówkę walki*************************************************************
#CM Punk w narożniku, Kofi chce na niego wskoczyć, ale CM Punk omija, po czym Kingston spada na ring. Gdy użala się #nad swoim karkiem, CM Punk go bierze na plecy i mamy GTS! 1..2..3! CM Punk jest zwycięzcą tej walki!


Walka Div: Kelly Kelly vs Nikki Bella: Interwencja Kharmy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz High-quality renovated apt (TLA/Tlf/TDY-RAB)