#1 2011-11-18 16:13:48

Rey Mysterio

Uczeń

Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 9
Punktów :   

Segment Rey'a Mysterio

Wchodzę przy swoim theme powolnym krokiem idę w prawą stronę i uderzam w powietrze a wtedy wybuchają fajerwerki idę w lewo i robię to samo.Później szybko biegnę do ringu gdy biegnę do ringu wszedłem do niego biegnąc i wyślizgnąłem się drugą stroną żeby wziąć mikrofon od spikera Justina Robertsa później znów wchodzę do ringu wstaję i mówię:Witajcie fani WWE <Wielki cheer> chcę coś powiedzieć ale publiczność nie da mi nic powiedzieć,mówię:Chcę coś powiedzieć<Publiczność się uciszyła>więc mówię:Wiele czasu już jestem w FCW więc chcę poprosić GM'a o walkę z Sin Car'ą  bo tylko jego uznaję za godnego siebie przeciwnika i chcę z nim walki<Cheer>Stypulację bym chciał Extreme Rules match ale nie zwykłą walkę walkę o pas Florida Wrestling Championship<Cheer>a wtedy słychać theme Sin Cary.Ooo!ooo!ooo!o! Sin Cara szybko wbiega do ringu w swoim efektywnym stylu i pokazuje na Reya palcem a wtedy Rey też pokazuje na niego palcem Rey podbiega do niego kopię go w brzuch wykonuję DDT Sin Cara leży więc Rey go podnosi wykonuje Irish Wchip na narożnik Sin Cara jest w narożniku więc Rey to wykorzystuje więc wykonuje 4 mocne Shoulder Thursty później 2 Punche w twarz,do tego 2 Slapy później podnoszę go ledwo co stoi ustawiam się w narożniku i wykonuję Spear i do tego 3 Stompy w całe ciało tak aby go najbardziej zabolało,wychodzę z nim za ring zrzucam wszystko ze stołu komentatorskiego chcę wykonać Irish Wchip ale nadziewam go na Chlotesline wchodzę z nim do ringu wykonuję Tornado DDT a gdy leży na linach to wykonuję 619

Ostatnio edytowany przez Rey Mysterio (2011-11-18 16:14:01)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ferienwohnung "Sonnenschein 1 min to KL Tallest Residence Heart of Klang...